O Nas

 

Gabinet „Harmonia piękna” to kompleksowy, kameralny gabinet, który powstał, aby sprostać najwyższe oczekiwania klienta świadczący zarówno usługi kosmetyczne jak i z zakresu poradnictwa żywieniowego (dietetyki).

Specjalizujemy się w wysoce skutecznych zabiegach na twarz oraz makijażu permanentnym. Zabiegi wykonywane są przu użyciu profesjonalnego sprzętu z użyciem najwyższej jakości perparatów, ze ścisłym zachowaniem warunków higienicznych, wykorzystując materiały jednorazowe, a w przypadku narzędzi wielokrotnego użytku są po każdym zabiegu sterylizowane w medycznym autoklawie, gdyż bezpieczeństwo naszych klientów jest priorytetem.

Mamy również propozycję dla osób chcących skorzystać z profesjonalnych usług dietetyka, którzy chcą zmienić swój dotychczasowy sposób odżywiania, schudnąć czy też osób cierpiących na choroby wymagające stosowania odpowiedniej diety. Każda dieta jest układna dla każdego pacjenta wedle jego upodobań, preferencji żywieniowych, stanu fizjologicznego i chorób.

Nasze piękno warunkowane jest poprzez zewnętrzną pielęgnację naszego ciała, a także wewnętrzną- poprzez właściwy sposób odżywiania warunkujący w głównej mierze stan naszego zdrowia. Połączenie ich da nam harmonię naszego ciała.

Zapraszam serdecznie!

Justyna FalkowskaJustyna Falkowska


Justyna - właścicielka gabinetu, dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.
Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów na twarz, szczególnie w zabiegach przeciwtrądzikowych oraz anti-aging.
Uwielbia pracę z Klientkami, doradztwo w zakresie pielęgnacji domowej i doborze kosmetyków.
Jednak jej największą pasją od ponad roku stał się makijaż permanentny.
To takie małe arcydzieło, które zmienia bardzo dużo w naszym wyglądzie oraz poprawia nasze samopoczucie.Patrycja Sadecka


Patrycja jest dyplomowanym dietetykiem z doświadczeniem w zakresie poradnictwa i edukacji żywieniowej.
Na co dzień pracuje głównie z pacjentami kardiologicznymi.
Prowadzi dietoterapię oraz warsztaty kulinarne, podczas których rozwija wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności pacjentów w zakresie zdrowego żywienia.
Wciąż pogłębia wiedzę na temat żywienia terapeutycznego w celu zapewnienia pacjentom dostępu do aktualnych i skutecznych metod odżywiania.Dagmara Mataczyńska


Dagmara - Dyplomowana kosmetyczka i pielęgniarka.
Na co dzień zajmuje się pracą w dużej warszawskiej przychodni jako pielęgniarka a także wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Ze względu na wykonywaną pracę mistrzyni igły i strzykawki, specjalizuje się w zabiegu mezoterapii z osocza bogatopłytkowego oraz korektami drobnych niedoskonałości za pomocą kwasu hialuronowego usieciowanego.